تاسیسات سردخانه و تهویه مطبوع تجاری و صنعتی در استان گیلان، سردخانه مرغ سردخانه گوشت در رشت گیلان و مازندران آمل، متل قو، رامسر، سلمان شهر، چالوس، نور، ساری محمودآباد تاسیسات سردخانه و تهویه مطبوع تجاری و صنعتی در استان گیلان، فروش، تعمیر، راه اندازی سردخانه در گیلان و مازندران آمل، متل قو، رامسر، سلمان شهر، چالوس، نور، ساری محمودآباد، مجری اجرای سردخانه گوشت میوه و مرغ تاسیسات سردخانه و تهویه مطبوع تجاری و صنعتی در استان گیلان، تعمیر و نگهداری سردخانه مرغ، فروش سردخانه، خرید سردخانه در رشت و گیلان و مازندران آمل، متل قو، رامسر، سلمان شهر، چالوس، نور، ساری محمودآباد تاسیسات سردخانه و تهویه مطبوع تجاری و صنعتی در استان گیلان، اجرای  مجری بانک یخ، تعمیر بانک یخ، ice bank در رشت گیلان و مازندران آمل، متل قو، رامسر، سلمان شهر، چالوس، نور، ساری محمودآباد گیلان

مشاوره، فروش، نصب سردخانه

سردخانه ثابت:

سردخانه ثابت در محل بسته اجرا می شود بصورتی که ابتدا دیوارها، سقف و کف را چوب کشی می نمایند و داخل چوب ها را عایق پلی استایرن گذاشته سپس بر روی آن ورق نصب می کنند. در این سردخانه ها از پانل های پلی یورتان یکرو ورق نیز استفاده می شود.

سردخانه متحرک:

سردخانه متحرک بوسیله ساندویچ پانل های پلی یورتان عایق بندی می شود که هم در فضای باز و هم در فضای بسته قابل اجرا است. از مزایای این سردخانه ها می توان به قابلیت دمونتاژ آن ها از محل نصب شده و مونتاژ مجدد آن ها در محل دیگری اشاره نمود.

سردخانه پرتابل:

سردخانه پرتابل و یا موبایل سردخانه ای است که دارای یک شاسی مستحکم آهنی بوده و بوسیله ساندویچ پانل پلی یورتان عایق بندی شده است. همانطور که از نام این سردخانه ها پیداست، آنها بوسیله کامیون و تریلی دارای قابلیت حمل و نقل و جابجایی می باشند.

آیس بانک:

دارای شاسی مستحکم از پروفیل های آهنی و ظاهری زیبا دارای حوضچه آبسرد با عایق بندی مناسب برای قرار گیری کوئل آیس بانک و ذخیره سازی یخ (این امر علاوه بر ذخیره سازی انرژی در ساعات کم مصرف، باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش ظرفیت و توان کمپرسور نیز می شود.) تمامی آیس بانک ها دارای جداره داخلی از ورق گالوانیزه و یا استیل و جداره خارجی با رنگ الکترواستاتیک می­باشد. عایق بدنه از مواد پلی یورتان با دانسیته 40 کیلوگرم بر متر مکعب می باشد. اندازه و ابعاد طبق سفارش مشتری می باشد، همچنین در صورت سفارش مشتری امکان طراحی و ساخت با ظرفیت های مختلف (بالاتر و یا پایین تر) نیز وجود دارد. قابلیت چند مداره شدن با تغییر در ابعاد کوئل طراحی استاندارد جهت بارگیری با جرثقیل و لیفتراک و جابجایی با تریلر در صورت سفارش مشتری امکان طراحی و ساخت کویل از جنس استیل نیز وجود دارد. دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد..